Ons jaarlijks Club etentje 2020

Ons Club etentje zal doorgaan op zaterdag 22 februari

Op aanvraag van heel wat mensen zal er deze keer ook muziek  & dans zijn, we hoeven dus na het eten NIET direct naar huis.

Onze leden van 2020 eten gratis, de partner of niet-leden betalen slechts 40€ pp, muziek en dans inbegrepen.  Breng gerust enkele familieleden, collega’s, vrienden, bekenden mee waar je een gezellige avond mee wil delen of die je met de leuke sfeer van onze club wil laten kennis maken.  Laat uw deelname weten via het e-mailadres v/h secretariaat (secretaris@colt45.eu) of door onderstaand strookje in de brievenbus of witte ideeënbus 0(in de tussenruimte) te gooien aub.  De niet-leden zijn pas ingeschreven wanneer het bedrag via overschrijving betaald werd.                         Graag vóór vrijdag 14/02/2020, met een afzonderlijke storting, NIET samen storten met het lidgeld AUB.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

error: