Tijdelijke opvang sportschutters COLT 45

Dankzij de Koninklijke Vrijschutters kunen wij onze leden tijdelijk opvang aanbieden tijdens de sluiting van onze schietstand. We zijn de Koninklijke Vrijschutters dankbaar voor hun sportieve hulp! Hieronder kunnen jullie hun besluit om hun collega schutters te helpen zelf lezen alsook de openingsuren, het adres en hun contact gevens. Het bestuur en de leden van Colt 45 vzw drukken hierbij hun bijzondere appreciatie uit voor de Koninklijke Vrijschutters hun steun in woorden en daden.

Beste,

Het bestuur van onze vereniging “Koninklijke Vrijschutters Geraardsbergen” heeft unaniem beslist om uw leden van “COLT 45” op te vangen in onze schietstand te Geraardsbergen tot jullie nieuwe vergunning in orde is.
Wij zijn van oordeel dat binnen onze sport de ene club de andere moet kunnen helpen. Wij zijn er voor mekaar en niet als concurrentie van elkaar.
Jullie leden mogen – althans naar onze mening – geenszins in de problemen komen om hun vereiste jaarlijkse schietbeurten te behalen door tijdelijke sluiting van hun schietstand om welke reden dan ook.
Iedere schutter – aangesloten bij COLT 45 – is dus welkom op onze schietstand te Geraardsbergen op vrijdagavond (van 19:00 tot 22:00), op zaterdag (van 13:30 tot 18:00) en op zondagvoormiddag (van 10:00 tot 12:00).
Er zal geen dagkaart worden aangerekend aan jullie schutters; enkel € 1,00 (één Euro) voor het gebruik van onze banen.
Hopelijk biedt deze tegemoetkoming enig soelaas in deze overbruggingsperiode tot jullie schietstand weer operatief is.

Verder ter informatie: onze schietstand zal gesloten zijn van 16 juli tot en met 15 augustus wegens jaarlijks verlof.
Sportieve groeten en hopelijk tot weldra,

Anne-Marie Meerpoel
Secretaris Koninklijke Vrijschutters Geraardsbergen Weverijstraat 26
9500 Geraardsbergen

E-mail: secretaris@vrijschutters.be
Website: www.vrijschutters.be 
Telefoon (kantooruren): 054/41 83 54

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

error: